Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
3 4 5 6
9 13
16
27
30 2 3 4

 

 

Žiniasklaidai

ŽURNALISTŲ IR KITŲ INFORMACIJĄ RENKANČIŲ ASMENŲ LANKYMOSI KRAŠTO APSAUGOS SISTEMOS INSTITUCIJOSE IR JŲ PADALINIUOSE TVARKA

 

1 priedas. Žurnalistų ir kitų viešąją informaciją renkančių asmenų lankymosi Krašto apsaugos sistemos institucijose ir jų padaliniuose tvarkos aprašas

2 priedas. Leidimo žurnalistams ir kitiems informaciją renkantiems asmenims lankytis KAS institucijose ir jų padaliniuose forma

3 priedas. Leidimo žurnalistams ir kitiems asmenims lankytis KAS institucijose ir jų padaliniuose anketa

4 priedas. Questionnaire form for journalists and freelancers who are to be issued clearance for visitors to Institutions and Divisions of the National Defence System (NDS)

 

Ministro patarėja viešiesiems ryšiams Vita Ramanauskaitė, tel. + 370 5 273 5702, mob. tel. +370 620 81 779, vita.ramanauskaite@kam.lt

 

KAM Strateginės komunikacijos ir vešųjų ryšių departamento direktorė  Rūta Apeikytė, tel.  +370 5 273 5640, mob. tel. +370 640 45 376, ruta.apeikyte@kam.lt

 

***

Krašto apsaugos ministerijos Strateginės komunikacijos ir viešųjų ryšių departamento Visuomenės informavimo skyrius: vis@kam.lt

 

Visuomenės informavimo skyriaus vedėja Asta Galdikaitė, tel. +370 5 2735 519, +370 5 278 5208, mob. +370 687 90 765, asta.galdikaite@kam.lt

 

Visuomenės informavimo skyriaus patarėja Aušra Vaitkevičiūtė, tel. +370 5 273 5517, mob. +370 614 29 091, ausra.vaitkeviciute@kam.lt

 

***

Lietuvos kariuomenės vado spaudos atstovas mjr. Tomas Balkus, +370 5 278 5091; mob.: +370 682 25 359; tomas.balkus@mil.lt

 

Lietuvos kariuomenės Strateginės komunikacijos departamento Karinių viešųjų ryšių skyrius: info@mil.lt, mob. 8 618 26857

 

Karinių viešųjų ryšių skyriaus vedėjas Laimis Bratikas,  +370 5 287 5055,  mob. tel. +370 620 67 504, laimis.bratikas@mil.lt


Karinių viešųjų ryšių vyr. specialistas mjr. Gintautas Ciunis, tel. +370 5 264 8527, mob. tel. +370 680 62 727, gintautas.ciunis@mil.lt

 

 

 

 ***

Kariuomenės dalinių ir kitų tarnybų ryšių su visuomene skyriai

 

Gynybos štabo viešųjų ryšių vyr. karininkas kpt. Andrius Dilda, tel.  +370 5 219 6401, mob. tel. +370 686 28 035, andrius.dilda@mil.lt 

 

Sausumos pajėgų viešųjų ryšių vyresn. karininkas kpt. Paulius Babilas, tel. 8 706 83 607, mob.  tel. ++370 686 85 920,  paulius.babilas@mil.lt 

  

Karinių oro pajėgų viešųjų ryšių vyresn. karininkas kpt. Skirmantas Vikonis, tel.  +370  37 30 76 52, mob. +370 680 67 652, skirmantas.vikonis@mil.lt 

 

Karinių jūrų pajėgų viešųjų ryšių specialistas vyr. eil. Donatas Vonžodas, tel. +370 706 77 104, mob. +370 640 08 404, donatas.vonzodas@mil.lt

 

l.e. Karinių jūrų pajėgų viršininko pavaduotojo civilių ir kariškių bendradarbiavimui pareigas vyr. srž. Audrius Vitkauskas, tel. +370 46 391 207, mob. tel. +370 680 66 207, audrius.vitkauskas@mil.lt

 

Krašto apsaugos savanorių pajėgų G9 skyriaus viršininkas mjr. Tomas Pakalniškis  tel. 8 706 83 690, mob. tel. +370  682 40 678 tomas.pakalniskis@mil.lt

 

Mechanizuotosios pėstininkų brigados „Geležinis Vilkas“ G9 Skyriaus viršininkas kpt. Liutauras Mickevičius, tel. +370 5 278 5180, mob. tel. +370 682 40 381, liutauras.mickevicius@mil.lt 

  

Motorizuotosios pėstininkų brigados „Žemaitija“ G9 Skyriaus viršininkas mjr. Rimantas Jasinevičius, tel. 8 706 70 051, mob. tel. +370 686 90 015, rimantas.jasinevicius@mil.lt

 

Karinių oro pajėgų Aviacijos bazės viešųjų ryšių karininkas vyr. ltn. Arnas Glazauskas, tel.  +370 41 59 21 51, mob. tel. +370 686 00 655, arnas.glazauskas @mil.lt

 

Mechanizuotosios pėstininkų brigados „Geležinis Vilkas“ projektų karininkas (EFP BGLTU) vyr. ltn. Aleksandr Seliuk, mob.  +370 638 89219, aleksandr.seliuk@mil.lt

Informacija atnaujinta 2020.06.10
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas kam@kam.lt
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media