Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
30 3 4 5
9
14 18 19
21 26
27 29 31 1 2

 

 

Naujienos

Sausio 13-osios Laisvės kovų gyvųjų liudijimų grandinėje – ir departamento atstovas
2020.01.13
img

2020 m. sausio 12 d. prisimenant 1991 m. įvykius Neužmirštuolės akcijos organizatoriai ir Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgos surengė gyvųjų liudijimų grandinę – Spaudos rūmuose, prie Parlamento, Televizijos bokšte, Radijo ir televizijos komitete šių objektų gynėjai dalinosi savo prisiminimais su piliečiais. Šios akcijos metu Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos Pilietinio pasipriešinimo skyriaus patarėjas ats. mjr. Albertas Daugirdas, prieš dvidešimt devynerius metus gynęs Aukščiausiąją Tarybą, Seimo lankytojų centre visą pusdienį bendravo su šimtais gyvųjų liudijimų renginių lankytojų, pasakodamas jiems apie Parlamento gynybą.

null
Atmintis gyva, nes liudijama
2020.01.10
img

2020 m. sausio 10 d. minint Laisvės gynėjų dieną Lietuvos kariuomenės Mechanizuotosios pėstininkų brigados „Geležinis Vilkas“ Kunigaikščio Vaidoto bataliono vadovybės kvietimu Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos Pilietinio pasipriešinimo skyriaus patarėją ats. mjr. Albertas Daugirdas susitiko su bataliono kariais kad papasakotų jiems apie Aukščiausiosios Tarybos (Seimo) gynybą 1991 m.

null
Tyrinėjamosios stalo pratybos sustiprino Telšių apskrities tarnybų pasirengimą mobilizacijai
2019.12.11
img

2019 m. gruodžio 11 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM specialistai Telšių rajono savivaldybėje surengė tyrinėjamąsias stalo pratybas „Mobilizacija Telšių apskrityje 2019“. Pratybų metu buvo įvertintas Telšių apskrities savivaldybių ir kitų mobilizacijos sistemos subjektų pasirengimas ir veiksmų suderinamumas, užtikrinant gyvybiškai svarbias valstybės funkcijas paskelbus mobilizaciją. Dalyviams buvo pateiktos mobilizacinės užduotys, kurių metu buvo tikrinamas pasirengimas darniai veikti kilus karinio konflikto grėsmei.

null
Pasiruošimas pratyboms – akademinis seminaras Telšių rajono savivaldybėje
2019.12.10
img

2019 m. gruodžio 10 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM specialistų komanda Telšių rajono savivaldybėje surengė akademinį seminarą kitą dieną vyksiančių tyrinėjamųjų stalo pratybų „Mobilizacija Telšių apskrityje 2019“ dalyviams. Šis seminaras – tai pirmoji teorinė pratybų dalis, skirta žinių atnaujinimui ir pasirengimui antrajai, praktinei pratybų daliai.

null
Mokymai pedagogams, dirbantiems nacionalinio saugumo ir medijų raštingumo ugdymo srityje
2019.12.10
img

Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentas prie Krašto apsaugos ministerijos, bendradarbiaudamas su Nacionaline švietimo agentūra, dažnai rengia mokymus pedagogams nacionalinio saugumo temomis. 2019 m. gruodžio mėnesį departamento Pilietinio pasipriešinimo skyriaus viešojo administravimo specialistas Ramūnas Trimakas  mokytojams, dirbantiems nacionalinio saugumo ir medijų raštingumo ugdymo srityje, vedė mokymus nacionalinio saugumo temomis pagal Nacionalinės švietimo agentūros pedagogų ilgalaikės kvalifikacijos tobulinimo programos „Pilietiškumo ir nacionalinio saugumo pagrindai“ modulį „Medijos ir nacionalinis saugumas: iššūkiai ir galimybės“.

null
Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Lietuvos šaulių sąjungos Vlado Putvinskio-Pūtvio klubu
2019.12.09
img

2019 m. gruodžio 6 d. Lietuvos kariuomenės Kauno įgulos karininkų ramovėje vykusioje konferencijoje „Organizacijų vaidmuo valstybės gynyboje“ užsimezgė partnerystė su Lietuvos šaulių sąjungos Vlado Putvinskio-Pūtvio klubu – Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM direktorius Virginijus Vitalijus Vilkelis ir klubo Kauno skyriaus pirmininkas Saulius Marcinkus pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Departamentas ir klubas dirbs išvien ugdant pilietinę visuomenę, vaikų ir jaunimo patriotiškumą ir pilietiškumą, šviečiant ir informuojant visuomenę Lietuvos saugumo ir gynybos politikos klausimais, apie Lietuvos kariuomenę ir jos vaidmenį užtikrinant šalies saugumą, rengs bendrus projektus ir renginius visuomenei ir jaunimui.

null
Konferencija „Organizacijų vaidmuo valstybės gynyboje“ subūrė Kauno apskrities nevyriausybinių organizacijų atstovus
2019.12.09
img

2019 m. gruodžio 6 d. Lietuvos kariuomenės Kauno įgulos karininkų ramovėje Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentas prie KAM drauge su Lietuvos kariuomene organizavo konferenciją „Organizacijų vaidmuo valstybės gynyboje“, kurioje dalyvavo daugelio Kauno apskrityje veikiančių nevyriausybinių organizacijų atstovai.

null
Stalo pratybose „Mobilizacija Šiaulių apskrityje 2019“ patikrintas apskrities tarnybų ir organizacijų veiksmų suderinamumas
2019.12.05
img

2019 m. gruodžio 4 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM specialistai Šiaulių rajono savivaldybėje surengė tyrinėjamąsias stalo pratybas „Mobilizacija Šiaulių apskrityje 2019“. Pratybų metu buvo siekiama įvertinti Šiaulių apskrities savivaldybių ir kitų mobilizacijos sistemos subjektų pasirengimą ir veiksmų suderinamumą, užtikrinant gyvybiškai svarbias valstybės funkcijas paskelbus mobilizaciją. Dalyviams buvo pateiktos mobilizacinės užduotys, kurių metu buvo tikrinamas pasirengimas darniai veikti kilus karinio konflikto grėsmei.

null
Lietuvai akredituotų užsienio gynybos atašė delegacijos vizitas
2019.12.04
img

2019 m. gruodžio 3 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamente prie KAM apsilankė gausi Lietuvai akredituotų užsienio gynybos atašė delegacija – net 16 gynybos atstovų iš 14 valstybių domėjosi departamento veikla ir uždavė daug klausimų, į kuriuos savo pristatymo metu išsamiai atsakė departamento direktorius Virginijus Vitalijus Vilkelis.

null
Šiaulių rajono savivaldybėje prieš būsimas pratybas – akademinis seminaras
2019.12.04
img

2019 m. gruodžio 3 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM specialistai Šiaulių rajono savivaldybėje surengė akademinį seminarą – pirmąją, teorinę, pratybų dalį, skirtą pasirengti kitą dieną vyksiančioms tyrinėjamosioms stalo pratyboms „Mobilizacija Šiaulių apskrityje 2019“. Dalyviai seminare atnaujino žinias ir pasiruošė antrajai, praktinei, pratybų daliai.

null
Atgal| 1 2 3 4 5 6 7 ... 10 11 12 |Pirmyn
 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas kam@kam.lt
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media