Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
29 3 4
6 7
17 18
20 23 25
26 27 28 2 3

 

Naujienos

Į mobilizacijos procesą įsitrauks ir verslas
2018.02.02
img

Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos direktorius Virginijus Vitalijus Vilkelis 2018 m. vasario 2 d. susitiko su Lietuvos verslo konfederacijos prezidentu Valdu Sutkumi. Susitikimo metu vadovai aptarė verslo dalyvavimo valstybės gynyboje ir ūkio subjektų įsitraukimo į mobilizacijos procesą galimybes.

null
Pilietiškumo pamoka Riešės mokiniams
2018.02.01
img

2018 m. vasario 1 d. Pilietinio pasipriešinimo skyriaus patarėja Luka Lesauskaitė ir vyr. specialistas Rokas Jašinskas aplankė Vilniaus rajono Riešės Šv. Faustinos Kovalskos pagrindinę mokyklą, surengdami interaktyvią pilietiškumo pamoką šios mokyklos mokiniams.

null
Krašto apsaugos sistemos dalyviai dalinosi svarbia informacija
2018.01.30
img

Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos specialistai 2018 m. sausio 30 d. lankėsi Pajuosčio kaime Panevėžio rajone įsikūrusiame Lietuvos kariuomenės Mechanizuotosios pėstininkų brigados ,,Geležinis Vilkas“ Karaliaus Mindaugo husarų batalione. Pilietinio pasipriešinimo skyriaus patarėja Luka Lesauskaitė ir Mobilizacijos skyriaus vyriausioji specialistė Laura Naidunaitė bataliono kariams bei į seminarą atvykusiems Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Vyčio apygardos 5-osios rinktinės kariams paskaitė pranešimus mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo temomis.

null
Pilietiškumo pamokos Panevėžio rajono mokiniams
2018.01.24
img

Departamento specialistai nuolat keliauja po Lietuvą, lankydami šalies mokyklas ir mokiniams skaitydami paskaitas, organizuodami pilietinės gynybos dienas ir pilietiškumo pamokas. 2018 m. sausio 23 d. Pilietinio pasipriešinimo skyriaus patarėja Luka Lesauskaitė drauge su vyr. specialistais Arvydu Čepukėnu ir Roku Jašinsku surengė įdomias pilietiškumo pamokas Panevėžio rajono Velžio gimnazijos bei Paliūniškio pagrindinės mokyklos mokiniams.

null
Su Gargždų mokiniais – apie informacines grėsmes ir pilietinę pareigą Tėvynei
2018.01.16
img

2018 m. sausio 15 d. Pilietinio pasipriešinimo skyriaus komanda (patarėja Luka Lesauskaitė, vyr. specialistai Arvydas Čepukėnas ir Rokas Jašinskas) aplankė dvi Gargždų mokyklas – Minijos progimnaziją ir Vaivorykštės gimnaziją. Abiejose mokyklose departamento atstovai surengė Pilietinės gynybos renginius, mokinius supažindindami su informacinėmis grėsmėmis, diskutavo, kaip išsaugoti kritišką mąstymą, kad galėtume šiandienos informacinio karo lauku tapusiuose socialiniuose tinkluose ir įvairiose žiniasklaidos priemonėse atpažinti priešišką propagandą ir mėginimus manipuliuoti netikromis naujienomis. Mokiniai domėjosi pilietinės gynybos ir pasirengimo jai svarba, daug klausinėjo apie galimybes atlikti pareigą Tėvynei, tarnaujant Lietuvos kariuomenėje.

null
Susitikime su BLUE/YELLOW pilietinio judėjimo savanorių komanda - pamokos iš karo zonos Ukrainoje
2018.01.15
img

2018 m. sausio 12 d. departamente lankėsi BLUE/YELLOW pilietinio judėjimo savanorių komanda iš Ukrainos. Aptarėme padėtį Ukrainoje, kuo Lietuva galėtų padėti jos piliečiams, kovojantiems dėl savo tėvynės Laisvės, ir ko galėtume pasimokyti iš ukrainiečių skaudžios patirties.

null
Laisvės gynėjų dienos išvakarėse - su mokinais apie aktyvių ir sąmoningų piliečių svarbą visuomenei
2018.01.15
img

2018 m. sausio 12 d. Pilietinio pasipriešinimo skyriaus patarėja Luka Lesauskaitė susitiko su Vilniaus Žemynos gimnazijos mokiniais. Į aktų salę gausiai susirinkę gimnazistai susidomėję išklausė paskaitą apie atsparumą informacinėms grėsmėms, padiskutavo apie aktyvių ir sąmoningų piliečių svarbą visuomenei ir apie tai, kaip svarbu branginti mūsų taip sunkiai iškovotą laisvę.

null
Apie pilietiškumą - su Jonavos rajono Panoterių P.Vaičiūno pagrindinės mokyklos mokiniais
2018.01.11
img

2018 m. sausio 11 d. Pilietinio pasipriešinimo skyriaus patarėja Luka Lesauskaitė ir vyr. specialistas Rokas Jašinskas aplankė Jonavos rajono Panoterių Petro Vaičiūno pagrindinės mokyklos bendruomenę, surengdami mokykloje Pilietinės gynybos dieną. Su mokiniais ir mokytojais departamento atstovai kalbėjosi apie pilietiškumą, pilietinę gynybą bei Laisvės gynėjų dieną.

null
Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su visuomeniniu judėjimu „Už vieningą Vilkaviškio kraštą“
2018.01.11
img

2018 m. sausio 10 d. mus aplankė visuomeninio judėjimo „Už vieningą Vilkaviškio kraštą“ atstovai, išreiškę norą bendradarbiauti ugdant savo krašto piliečių patriotines nuostatas, šviečiant ir informuojant visuomenę Lietuvos saugumo ir gynybos politikos klausimais, rengiant edukacinius projektus, pilietinio ugdymo renginius vaikams ir jaunimui, kvalifikacijos tobulinimo renginius pedagogams, ką ir patvirtinome pasirašydami bendradarbiavimo sutartį.

null
Tauragėje – mobilizacinis seminaras apskrities savivaldybių darbuotojams
2017.12.15
img

Gruodžio 14 d. Tauragės rajono savivaldybėje jungtinė specialistų komanda surengė mobilizacinio mokymo seminarą visos Tauragės apskrities savivaldybių darbuotojams. Seminaro metu su dalyviais nagrinėjome pasirengimo mobilizacijai, priimančiosios šalies paramos teikimo klausimus, aiškinomės, koks yra piliečių vaidmuo ginant šalį ir kaip pasirengti valstybės gynybai karo atveju.

null
 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas kam@kam.lt
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media