Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
5 6
13
16
22 24 25 27 28
2

 

 

Naujienos

Mobilizaciniai seminarai surengti dar septynių strategiškai svarbių valstybės institucijų darbuotojams
2021.11.25
img

Visą lapkritį Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM specialistai, vykdydami Valstybės mobilizacinio ir priimančiosios šalies paramos mokymo planą, nuosekliai  rengia nuotolinius seminarus „Mobilizacija. Ką turime žinoti apie valstybės valdymą, gyvybiškai svarbių valstybei funkcijų užtikrinimą, priimančiosios šalies paramos teikimą ir pilietinį pasipriešinimą“ ministerijų ir kitų valstybės institucijų darbuotojams.

null
Pilietiškumo ir verslo derinys – puikus „kosminis kuras“ naujiems projektams
2021.11.24
img

Lapkričio 24 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM specialistai drauge su Nepriklausomybės gynėjų sąjungos atstovais susitiko su JAV finansinių technologijų įmonės padalinio Lietuvoje UAB „Shift4 Payments Lithuania“ generaliniu direktoriumi Tadu Vizgirda, kuris susitikimo dalyviams asmeniškai papasakojo Lietuvos Respublikos vėliavos, pabuvojusios kosmose, istoriją.

null
Sveikiname su Lietuvos kariuomenės diena
2021.11.23
img

 

Sveikiname Lietuvos kariuomenės dienos proga, kuri yra ne tik karių, bet ir visos visuomenės šventė. Pareiga ginti ir saugoti savo Tėvynę suburia į bendruomenę tūkstančius žmonių, pasiryžusių pasiaukojamai atlikti savo pareigą. 
Be kariuomenės nebūtų valstybės.

 

null
Vis daugiau Vilniaus rinktinės šaulių žinių semiasi pilietinio pasipriešinimo kursuose
2021.11.20
img

Madas Lietuvoje diktuoja ne tik Juozas Statkevičius, bet ir Vilniaus šauliai!“ – džiaugiasi Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM Pilietinio pasipriešinimo skyriaus patarėjas Albertas Daugirdas. Ne, jie podiumu nevaikščiojo, bet vakar, lapkričio 20 d., beveik pusšimtis mokomosios kuopos narių „laužė galvas“ tęstiniame Pilietinio (neginkluoto) pasipriešinimo kurse Nr. 2.

null
Padėka pilietiškiems verslininkams, leidusiems kariuomenei neatlygintinai pasinaudoti įmonės teritorija
2021.11.17
img

Lapkričio 17 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM direktorius Virginijus Vitalijus Vilkelis darbo reikalais būdamas Druskininkuose, užsuko paspausti ranką ir padėkoti verslininkams Rimvydui Večkiui ir Audriui Raubai už jų pilietišką paramą Lietuvos valstybei, leidusiems Lietuvos kariuomenei neatlygintinai pasinaudoti Druskininkų pakraštyje jų įmonės valdoma sandėliavimui ir gamybai skirta teritorija, kurioje apsigyveno Birutės ulonų bataliono kariai, vykdantys Taikos meto užduotis.

null
Lietuvos šaulių sąjungos nariai nepaliaujamai gilina pilietinio pasipriešinimo žinias
2021.11.15
img

Nežiūrint pandeminių iššūkių ir paramos užduočių saugant Lietuvos Respublikos pasienį, Lietuvos šaulių sąjunga nepaliaujamai mokosi. Praėjusį savaitgalį Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM instruktoriai darbavosi Generolo Povilo Plechavičiaus šaulių 6-osios rinktinės Radviliškio kuopoje.

null
Pagerbti Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjaus auklėtiniai jų priesaikos ceremonijoje
2021.11.12
img

Lapkričio 12 d. dalyvavome Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjaus auklėtinių priesaikos ceremonijoje, kuri vyko mums visiems istoriškai svarbioje vietoje – Karalgirio miške, prie atkurtos vieno iš Lietuvos Laisvės armijos Vanagų partizanų stovyklavietės. Priesaiką davė būsimi Lietuvos viešojo saugumo ir krašto gynybos ateities kūrėjai. Kad ir kuo jie nuspręstų tapti vėliau – kariais, inžinieriais, gydytojais, mokytojais – šiame licėjuje jų įgytos žinios ir išgyvenimo įgūdžiai leis jiems siekti lyderystės, prisiimti atsakomybę ir būti pavyzdžiu kitiems bet kokioje gyvenimo situacijoje – po renginio įspūdžiais pasidalijo departamento Pilietinio pasipriešinimo skyriaus viešojo administravimo specialistas Arnoldas Kulikauskis.

null
Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Lietuvos kinematografininkų sąjunga
2021.11.11
img
Lapkričio 10 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM direktorius Virginijus Vitalijus Vilkelis ir Pilietinio pasipriešinimo skyriaus vedėja Audronė Kaladžinskienė susitiko su Lietuvos kinematografininkų sąjungos direktoriumi Arūnu Stoškumi. Susitikimo metu buvo sutarta dėl švietėjiškų darbų, bendromis pastangomis jubiliejinių 2022-ųjų Romo Kalantos metų minėjimo. „Išgryninome bendros veiklos viziją, suplanavome ne vieną įdomią akciją visuomenei, pasitelkiant kinematografijos meną, tik kol kas išlaikykime intrigą – tegul tai bus staigmena.“ – po susitikimo sakė departamento direktorius V. Vilkelis.
null
Kėdainių savivaldybė pirmauja pilietinio pasipriešinimo žinių fronte
2021.11.11
img

Kėdainių savivaldybėje lapkričio 10 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM Pilietinio pasipriešinimo skyriaus specialistai vėl vedė Pilietinio (neginkluoto) pasipriešinimo kursą Nr. 1.

null
Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejumi
2021.11.10
img

Lapkričio 10 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM direktorius Virginijus Vitalijus Vilkelis susitiko su Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejaus direktore Nideta Jarockiene bei direktoriaus pavaduotoja kultūrinei veiklai Aukse Kapočiūte-Vaitkuviene. Susitikimo metu buvo aptartos bendros veiklos perspektyvos minint Romo Kalantos 50-ąsias metines, būsimi bendri renginiai šviečiant visuomenę, ir ypač jaunimą, ir pasirašyta bendradarbiavimo sutartis.

null
Atgal| 1 2 3 4 5 6 7 ... 25 26 27 |Pirmyn
 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas kam@kam.lt
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media