Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
30 2
6 8 9 10 11
12 14 18
21
26 29

 

 

Naujienos

Su Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena. Lai mūsų vėliavos plazda!
2021.03.11
img

Sveikiname su Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena. Lai mūsų vėliavos plazda!


null
Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Lietuvių literatūros ir tautosakos institutu
2021.03.04
img

2021 m. kovo 3 d. pasirašėme bendradarbiavimo sutartį su Lietuvių literatūros ir tautosakos institutu. Dėkojame instituto direktorei prof. dr. Aušrai Martišiūtei-Linartienei ir direktorės pavaduotojai mokslo reikalams doc. dr. Žydronei Kolevinskienei už šiltą priėmimą. Džiaugiamės užsimezgusia dar viena partneryste, suteiksiančia galimybę drauge vykdyti visuomenės švietimo bei tautinės savimonės, nepriklausomybės vertybių puoselėjimo ir pilietiškumo ugdymo projektus.

null
Sveikiname Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga
2021.02.16
img

Sveikiname Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga. Budėkime ir savo darbu puoselėkime Tėvynės išlikimą ir klestėjimą!

null
Iniciatyva „Vienybės dvasia V16-K11“
2021.02.15
img

Artėjant Vasario 16-ajai Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentas prie KAM pradeda iniciatyvą „VIENYBĖS DVASIA V16-K11“ ir kviečia gyventojus VISĄ VIENYBĖS MĖNESĮ nuo VASARIO 16 iki KOVO 11 d. savo namų languose, balkonuose ar kiemuose išsikelti Lietuvos Trispalvę.

null
Kviečiame į nuotolinę paskaitą „Atsparumas dezinformacijai: istorinės praeities vertinimų kolizijos“
2021.02.08
img

Vasario 12 d.  14:30 val. kviečiame dalyvauti viešoje nuotolinėje lekt. dr. Ramūno Trimako paskaitoje „Atsparumas dezinformacijai: istorinės praeities vertinimų kolizijos", skirtoje saugesnio interneto savaitei. 

Renginys skirtas visiems neabejingiems viešojoje erdvėje vykstančioms diskusijoms praeities vertinimo klausimais ir greta mokslinių debatų bei visuomeninių iniciatyvų prasismelkiančioms dezinformacijos injekcijoms ar net pastangoms įskelti nesantaikos kibirkštis. Paskaitoje bus aptarti ir konkretūs dezinformacijos ir manipuliavimo viešąja nuomone pavyzdžiai, keičiamasi nuomonėmis.

null
Kviečiame dalyvauti diskusijoje „Kur glūdi stiprios valstybės pamatai?“
2021.02.05
img

Vasario 9 d. 16 val. kviečiame dalyvauti viešoje nuotolinėje diskusijoje „Kur glūdi stiprios valstybės pamatai?“

Diskusijos metu aptarsime:

* švietimo, kaip vieno iš kertinių elementų, užtikrinančių stiprios valstybės pamatų stabilumą, esamas galimybes bei lūkesčius;

* jaunimo įsitraukimą ir jo vaidmenį palaikant stiprios valstybės tęstinumą;

* socioekonominių visuomenės faktorių (socialinės atskirties, skurdo, nedarbo ir kt.) įtaką valstybės stabilumo pamatams.

null
Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Lietuvos nacionaline Martyno Mažvydo biblioteka
2021.02.02
img

2021 m. vasario 1 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos direktorius Virginijus Vitalijus Vilkelis ir Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos generalinis direktorius prof. dr. Renaldas Gudauskas pasirašė bendradarbiavimo sutartį.

null
Kaip pasirengti ekstremalioms žiemos sąlygoms
2021.01.28
img

Lietuvą užklojus sniegui, apie pasiruošimą įvairioms netikėtoms situacijoms (pvz. kai netenkame elektros, nors esame nuo jos labai priklausomi) LRT RADIJO laidos „10–12“vedėja Giedrė Čiužaitė kalbasi su mūsų departamento Pilietinio pasipriešinimo skyriaus patarėju ats. mjr. Albertu Daugirdu, kuris jau trisdešimt metų ir kitus moko, ir pats dažnai patikrina, kaip geriausia pasirengti įvairiems netikėtumams ir išgyventi net ir ekstremaliomis sąlygomis.

null
Prisiminimais apie 1991 m. sausio įvykius dalijasi Virginijus Vilkelis
2021.01.12
img

Sausio 13-ąją okupacinės valstybės ginkluotosioms pajėgoms užėmus svarbiausius Lietuvos objektus buvo įrodyta koks svarbus yra piliečių susitelkimas, kovojant už valstybingumo išsaugojimą. Kauno reikšmė šioje kovoje taip pat buvo didelė – čia ne tik buvo saugomi svarbūs strateginiai objektai, bet Kaune būrėsi ir didelė dalis savanorių, kurie ne tik gynė minėtus objektus, bet vyko ir į Vilnių. Savo prisiminimais apie tuometinius įvykius dalijasi mūsų direktorius atsargos plk. ltn. Virginijus Vitalijus Vilkelis.

null
Pilietiškumo pamoka – vebinaras Laisvės gynėjams atminti
2021.01.11
img

Per 30 metų Parlamento gynyba ir pasipriešinimas okupantui 1991 metais apaugo įvairiais mitais, kurių dalis yra nukreipti į abejonės mūsų sąmonėje sukėlimą. Abejonės, ar už ,,tokią“ Lietuvą mes kovojome, ar Parlamento gynyba buvo planuotas ar spontaniškas veiksmas, ar Lietuvos vadovai siekė civilių aukų, ar sausio 13-ąją Vytautas Landsbergis pasitraukė iš Parlamento slaptu tuneliu... Vis dar kyla klausimų, kodėl Aukščiausioji Taryba vadinama antraisiais Pilėnais, kokiais ginklais buvo rengiamasi kautis su sovietų kariuomene (ar tikrai turėjome lazerį, pjaustantį ir deginantį bet kokį taikinį?), kas buvo jauniausiu Parlamento gynėju ir ar žmogaus amžius gali būti pretekstas neginti savo valstybės?

null
Atgal| 1 2 3 4 5 6 7 ... 19 20 21 |Pirmyn
 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas kam@kam.lt
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media