Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
27 2
3 4 6 7 8 9
10 11 13 14 16
17 18 19 20 22
26 27 28 29 30
3 4 5 6

 

 

Naujienos

Trakų rajone vykusių vasaros mokymų jaunimui iš tautinių bendruomenių „Stiprūs įvairovėje“ dalyviai atsisveikino iki kitų metų
2020.07.30
img

Baigėsi jau tradiciniais tapę vasaros mokymai jaunimui iš tautinių bendruomenių #StiprūsĮvairovėje2020 m. liepos 12-18 d. vykę Trakų rajone. Čia jaunimas ne tik susidraugavo, bet ir sustiprino savo pilietines vertybes, ugdėsi iniciatyvumą ir atsakomybę, atrado įvairių įsitraukimo į mūsų valstybės gyvenimą būdų. Džiaugiamės būdami šio renginio idėjiniais bendraautoriais. 

null
Padėka Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungai už savanorystę pandemijos metu
2020.07.24
img

2020 m. liepos 24 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM direktorius Virginijus Vitalijus Vilkelis drauge su departamento Pilietinio pasipriešinimo skyriaus vedėja Audrone Kaladžinskiene padėkojo Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungai už savanorystę visoje Lietuvoje pandemijos metu, įteikdami sąjungos pirmininkui Vaidui Rusiui padėką.

null
Departamento veiklos sėkmės pagrindas – motyvuoti darbuotojai
2020.07.22
img

„Mūsų departamentas administruoja pasirengimą mobilizacijai šešiasdešimtyje savivaldybių, ir ne kartą teko pastebėti, jog kaip ir kitose srityse, taip ir mūsų veikloje, darbo rezultatai priklauso nuo asmenybių. Entuziastingas, užsidegęs darbuotojas visuomet padarys daugiau už apatišką ir viskam abejingą, savo veiklos sritimi nesidomintį, kuris ateina tik „atsėdėti“ darbo valandas ir pasiimti atlyginimą. Todėl labai svarbu darbuotojus ne tik apmokyti, suteikti jiems reikalingą metodinę pagalbą, konsultacijas, bet ir motyvuoti.“ – įsitikinusi Administravimo ir informacijos apsaugos skyriaus vedėja Asta Černiauskienė.

null
Kas yra priimančiosios šalies parama?
2020.07.21
img

Priimančiosios šalies paramos skyriaus vedėjas Domas Alekna, aiškindamas piliečiams priimančiosios šalies paramos sąvoką, pasitelkia gyvenimišką pavyzdį: „Kai pas jus atvyksta svečiai – ką tuomet paprastai darote? Svečius pasitinkate, pamaitinate, suteikiate nakvynę, pasirūpinate jų higiena ir sveikata. Panašiai elgiasi ir mūsų valstybė, priimdama sąjungininkus.

null
Renginio „Lietuvos Nepriklausomybės sargyboje“ akimirkos
2020.07.21
img

2020 m. liepos 18 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM direktorius Virginijus Vitalijus Vilkelis dalyvavo Kaune vykusiame renginyje Lietuvos Nepriklausomybės sargyboje“, į kurį nevyriausybinių organizacijų atstovai, istorikai ir patriotiški piliečiai susirinko prie atminimo lentos Gedimino g. / Nepriklausomybės a., paminėti šioje vietoje prieš 80 metų buvusioje Lietuvos kariuomenės generalinio štabo II skyriaus būstinėje dirbusius ir 1940 m. liepos 18 d. sovietų okupantų suimtus ir sušaudytus Lietuvos karinės žvalgybos pulkininkus Konstantiną Dulksnį, Juozą Matusaitį ir Petrą Kirlį.

null
Vėl vyksta pilietiškumo renginys jaunimui iš tautinių bendruomenių „Stiprūs įvairovėje“
2020.07.17
img

Trakų rajone vyksta jau tradiciniu tapęs vasaros renginys jaunimui iš tautinių bendruomenių „Stiprūs įvairovėje“. Džiaugiamės būdami šio renginio idėjiniais bendraautoriais. Per kelerius metus šis bendras Lietuvos kariuomenėsLietuvos Respublikos Krašto apsaugos ministerijos ir British Council Lithuania „kūdikis“ stiprių partnerių dėka išaugo ir sustiprėjo.

Stovykloje daug dėmesio skiriama stiprinti tautinių bendruomenių jaunimo pilietiškumą, savo krašto kultūros savitumo, unikalios tapatybės suvokimą ir puoselėjimą, ugdyti jaunimo kritinį mąstymą, atsparumą išorės propagandai ir gerinti jo integraciją į bendrą valstybės gyvenimą.

Dėkojame British Council Lithuania, Kultūros ministerijaiJaunimo Reikalų Departamentui prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos ir Socialiniam Sufleriui už finansinę ir metodinę paramą, už puikią organizaciją ir profesionalią komandą.

null
Mobilizacijos skyriaus veikla
2020.07.15
img

Tęsiame trumpus vaizdo interviu apie mūsų departamento veiklos kasdienybę.
„Iš viso Lietuvoje dirbame su aštuoniasdešimt penkiomis valstybės ir savivaldybių institucijomis, kurios yra gavusios iš Vyriausybės mobilizacines užduotis, ir mūsų skyriaus tikslas yra padėti šioms institucijoms pasirengti mobilizacijai – koordinuoti jų mobilizacijos planų rengimą, teikti metodinę pagalbą rengiant šiuos planus ir prižiūrėti, kad būtų viskas atlikta ir tinkamai pasiruošta mobilizacijos arba karo padėties metu užtikrinti gyvybiškai svarbių valstybės funkcijų atlikimą,“ – taip trumpai savo skyriaus veiklą pristato Arūnas Pudžemis, Mobilizacijos skyriaus vedėjas.

null
Padėka Lietuvos nacionalinei Martyno Mažvydo bibliotekai už paramą valstybei COVID-19 krizės akivaizdoje
2020.07.14
img

2020 m. liepos 13 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM direktorius Virginijus Vitalijus Vilkelis įteikė Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos generaliniam direktoriui prof. dr. Renaldui Gudauskui padėką už pilietines Nacionalinės bibliotekos iniciatyvas ir paramą valstybei COVID-19 krizės akivaizdoje.

null
Susitikimo su Latvijos 1991 metų barikadų statytojų Marupės bendrijos delegacija akimirkos
2020.07.13
img

2020 m. liepos 11–12 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM Pilietinio pasipriešinimo skyriaus vedėja Audronė Kaladžinskienė drauge su Nevyriausybinių organizacijų, stiprinančių Lietuvos gynybinius pajėgumus, koordinacinės tarybos atstovais dalyvavo susitikime su Latvijos 1991 metų barikadų statytojų Marupės bendrijos delegacija. Susitikimo dalyviai dalyvavo Durbės mūšio minėjime ant Ivangėnų-Karšuvos piliakalnio, lankėsi Kryžkalnyje, Šiluvoje ir turėjo garbės dalyvauti Lietuvos ir Latvijos laisvės gynėjų bendradarbiavimo sutarties pasirašymo ceremonijoje.

null
Nuoširdi padėka Robotikos mokyklai už pagalbą šalies medikams pandemijos metu
2020.07.13
img

Ankstyvą pavasarį mūsų šalį ištikusi pandemija sukėlė ne tik nerimą, bet ir suteikė šviesių emocijų, matant, kaip kritiniu atveju mobilizuojasi Lietuva – gausybė žmonių, organizacijų, įmonių koronaviruso pandemijos metu visuomenei ištiesė pagalbos ranką. Keliaudami per Lietuvą su padėkos misija, šiandien tarėme AČIŪ Robotikos mokyklai, kuri drauge su mokslininkais, inžinieriais, kompanijos „3DCreative“ specialistais ne tik sukūrė apsauginio veido skydelio, mažinančio užkrato pavojų, 3D modelį, bet ir suteikė impulsą operatyviai persiorientuoti ir skydelių spausdinimui įdarbinti mokomiesiems tikslams skirtą 3D spausdintuvų tinklą didžiosiose Lietuvos bibliotekose.

null
Atgal| 1 2 3 4 5 6 7 ... 15 16 17 |Pirmyn
 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas kam@kam.lt
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media