Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
27 30 31
4 7 8
9 10 12 13 14 15
19
2 4 5

 

Naujienos

Valstybės pasirengimo mobilizacijai ir pilietinės gynybos seminaras Energetikos ministerijoje
2018.04.25
img

Balandžio 25 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM specialistai Energetikos ministerijoje surengė seminarą „Valstybės pasirengimas mobilizacijai ir pilietinė gynyba“. Pranešimus skaitė Pilietinio pasipriešinimo skyriaus patarėja Luka Lesauskaitė, Mobilizacijos skyriaus vyr. specialistė Laura Naidūnaitė ir Priimančiosios šalies paramos skyriaus vyr. specialistas Domas Alekna.

null
Mobilizacinis seminaras Lazdijų ir Druskininkų savivaldybių darbuotojams
2018.04.24
img

Balandžio 24 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM specialistai surengė mobilizacinį seminarą  į civilinį mobilizacinį personalo rezervą įrašytiems Lazdijų ir Druskininkų savivaldybių darbuotojams. Seminarų dalyviai atnaujino žinias apie šiuo metu reformuojamą mobilizacijos sistemą ir savivaldybių vaidmenį joje, ginkluotą ir neginkluotą valstybės gynybą, pasirengimą teikti priimančiosios šalies paramą, pilietinio pasipriešinimo būdus. Pranešimus skaitė Mobilizacijos skyriaus vyr. specialistė Laura Naidunaitė, Priimančiosios šalies paramos vyr. specialistė Renata Kostiukevičienė ir Pilietinio pasipriešinimo skyriaus vyr. specialistas Arvydas Čepukėnas.

null
Metinėje LiJOT asamblėjoje: Kaip jaunimo pasyvumą paversti aktyviu pilietiškumu?
2018.04.23
img

Balandžio 21 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo skyriaus patarėja Luka Lesauskaitė dalyvavo Druskininkuose vykusioje Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos (LiJOT) 44-ojoje asamblėjoje, kur skaitė pranešimą „Tarp radikalumo ir pasyvumo: jaunas pilietis XXI amžiuje“. Kylant socialinei, politinei, ekonominei įtampai radikalumas sulaukia vis daugiau dėmesio ir tampa vis žalingesnis. Jaunimo nepasitenkinimas valdžia ir socialine nelygybe, migracija ir aukštojo mokslo reformomis, mažomis stipendijomis, sunkumais pradedant verslą tampa puikia terpe priešiškoms jėgoms kurstyti nesantaiką, patraukti jaunimą į savo pusę, paskatinti radikalizmui, ekstremizmui ar netgi terorizmui, todėl labai svarbu ieškoti būdų, kaip jaunimo pasyvumą paversti aktyviu pilietiškumu.

null
Šalčininkų savivaldybėje – pasirengimo mobilizacijai seminaras
2018.04.23
img

Stiprinant valstybės pasirengimą mobilizacijai, balandžio 20 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM atstovai surengė pasirengimo mobilizacijai seminarą Šalčininkų savivaldybėje. Departamento direktorius Virginijus Vilkelis ir Mobilizacijos skyriaus vyr. specialistė Laura Naidunaitė seminaro dalyviams papasakojo apie savivaldybių vaidmenį reformuojamoje mobilizacijos sistemoje ir reformos naujoves, Priimančiosios paramos skyriaus vyr. specialistas Domas Alekna apie pasirengimą teikti priimančiosios šalies paramą, o Pilietinio pasipriešinimo skyriaus patarėja Luka Lesauskaitė apie ginkluotą ir neginkluotą valstybės gynybą, pilietinio pasipriešinimo būdus ir kiekvieno piliečio vaidmenį valstybės gynyboje.

null
„Sveikuolių sveikuoliai“ finalininkus nustebino kariška mankšta ir kitos staigmenos
2018.04.23
img

Trakuose, sveikatingumo ir pramogų centre „Trasalis“, balandžio 19-20 dienomis vyko vienas iš masiškiausių 2017–2018 m. mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ finalas, kuriame Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentas prie KAM drauge su Lietuvos šaulių sąjungos ir Lietuvos kariuomenės atstovais paruošė mokiniams įdomią pilietiškumo programą.

null
Mobilizaciniai seminarai Trakų ir Elektrėnų savivaldybėse
2018.04.20
img

Balandžio 19 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM specialistų komanda surengė mobilizacinius seminarus  į civilinį mobilizacinį personalo rezervą įrašytiems Trakų ir Elektrėnų savivaldybių darbuotojams. Seminarų dalyviai atnaujino žinias apie šiuo metu reformuojamą mobilizacijos sistemą ir savivaldybių vaidmenį joje, ginkluotą ir neginkluotą valstybės gynybą, pasirengimą teikti priimančiosios šalies paramą, pilietinio pasipriešinimo būdus. Pranešimus skaitė Mobilizacijos skyriaus vyr. specialistė Laura Naidunaitė, Priimančiosios šalies paramos vyr. specialistas Domas Alekna ir Pilietinio pasipriešinimo skyriaus vyr. specialistas Arvydas Čepukėnas.

null
„Sveikuolių sveikuoliai“ finale – ir pilietiškumo tema
2018.04.19
img

Tikras pilietis puoselėja ne tik kūno sveikatą, bet ir moralines vertybes, saugo ne vien save, bet rūpinasi ir savo artimu, namais – šalimi, kurioje gyvena, jos ateitimi ir saugumu. Apie tai su konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ dalyviais balandžio 19 d. kalbėjosi drąsi, ištikimybę savo Tėvynei prisiekusi šaulė Viktorija Jankauskaitė.

null
Mobilizacinis seminaras Švenčionių savivaldybėje
2018.04.18
img

Balandžio 18 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM specialistai surengė mobilizacinį seminarą Švenčionių savivaldybės darbuotojams, įrašytiems į civilinį mobilizacinį personalo rezervą. Seminaro dalyviai gavo daug naujos informacijos apie reformuojamą mobilizacijos sistemą ir savivaldybių vaidmenį joje, ginkluotą ir neginkluotą valstybės gynybą, pasirengimą teikti priimančiosios šalies paramą, pilietinio pasipriešinimo būdus.

null
Mokinius nudžiugino dar viena „Pilietinio sąmoningumo ir istorijos diena"
2018.04.16
img

Balandžio 13 d. prabėgo jau paskutinis šiais metais Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM organizuojamas pilietiškumo penktadienis, į kurį buvo pakviestos nacionalinio mokinių konkurso „Praeities stiprybė” dabarčiai į geriausiųjų dešimtuką patekusios mokinių komandos. Šį kartą „Pilietinio sąmoningumo ir istorijos dienos" renginiuose svečiavęsi Utenos Dauniškio gimnazijos, Šilutės rajono Švėkšnos „Saulės” gimnazijos bei Vilkaviškio rajono Virbalio gimnazijos mokiniai dieną pradėjo Valstybės pažinimo centre keliaudami laiku per Lietuvos ateities kūrimo laikotarpius interaktyvioje parodoje „Lietuvos šimtmečio vizijos. Nepamirštos ateitys”. 

null
Pasvalyje vyko pasiruošimo mobilizacijai pratybos
2018.04.13
img

Balandžio 12 d. Pasvalyje Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentas prie Krašto apsaugos ministerijos organizavo stalo pratybų  „Pasiruošimas mobilizacijai“ ir lauko taktikos pratybų „Vyčio kardas" akademinį seminarą, kuriame Mobilizacijos skyriaus vyr. specialistė Laura Naidunaitė seminaro dalyviams pristatė mobilizacijos sistemą Lietuvoje, aptarė savivaldybių vaidmenį rengiantis mobilizacijai, Priimančiosios šalies paramos skyriaus patarėja Daiva Rimgailaitė seminaro dalyvius supažindino su pasirengimu priimti atvykstančias sąjungininkų pajėgas ir priimančiosios šalies paramos teikimo specifika.

null
Atgal| 1 2 3 4 5 6 7 ... 12 13 14 |Pirmyn
 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas kam@kam.lt
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media