Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
28 29 30 3
5 9 10
14
19 20 21 22 24
31
3 4 6 7

 

 

Informacijos apie pažeidimus teikimas

Informaciją apie pažeidimus krašto apsaugos sistemoje gali palikti esami ir buvę kariai, krašto apsaugos sistemos valstybės tarnautojai ir darbuotojai ar asmenys sutartiniais santykiais (konsultavimo, rangos, stažuotės, praktikos, savanorystės ir pan.) susiję su krašto apsaugos sistemos institucijomis.

 

Informacija apie pažeidimus krašto apsaugos sistemos institucijose teikiama dėl:

- pavojaus visuomenės saugumui ar sveikatai, asmens gyvybei ar sveikatai, aplinkai,

- kliudymo arba neteisėto poveikio teisėsaugos institucijų atliekamiems tyrimams,

- neteisėtos veiklos finansavimo,

- neteisėto ar neskaidraus viešųjų lėšų ar turto naudojimo,

- neteisėtu būdu įgyto turto,

- padaryto pažeidimo padarinių slėpimo, trukdymo nustatyti padarinių mastą,

- kito grėsmę viešajam interesui keliančio arba jį pažeidžiančio teisės pažeidimo, apie kurį tapo žinoma iš turimų ar turėtų tarnybos, darbo santykių arba sutartinių santykių su krašto apsaugos sistemos institucijomis.

 

Informacijos apie pažeidimus krašto apsaugos sistemos institucijose teikimą ir tvarkymą reglamentuoja krašto apsaugos ministro 2019 m. balandžio 18 d. įsakymu Nr. V-383 „Dėl Informacijos apie pažeidimus teikimo ir tvarkymo Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerijoje tvarkos aprašo“ patvirtintas Informacijos apie pažeidimus teikimo ir tvarkymo Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerijoje tvarkos aprašas.

 

Jei norite pateikti pranešimą apie pažeidimus krašto apsaugos sistemos institucijose, užpildykite Pranešimo apie pažeidimą formą ir ją pateikite el. paštu karstalinija@kam.lt.

 

Asmenims, pripažintiems pranešėjais Lietuvos Respublikos pranešėjų apsaugos įstatymo ir kitų teisės aktų nustatyta tvarka, gali būti taikomos pagalbos, apsaugos ir skatinimo priemonės.

 

Vidinis pranešimų kanalas nėra skirtas skundams, prašymams ar pranešimams, siekiant apginti išskirtinai asmeninius interesus pateikimui.

 

Primename, kad už šmeižtą ar melagingą kito asmens kaltinimą nusikalstamos veikos padarymu, valstybės ar tarnybos paslapties ar profesinės paslapties atskleidimą yra numatyta teisinė atsakomybė.

Informacija atnaujinta 2019.07.04
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas kam@kam.lt
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media