Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
3 6
10 13
17 18 19 21
22 23 24 27
30 2

 

 

Praktinė informacija vykstantiems į šventę

 

Pirmą kartą pagrindinė Kariuomenės ir visuomenės šventė yra rengiama Šiauliuose. Šventė iš tiesų išskirtinė, nes pirmą kartą vyks Šiaurės Lietuvoje, o tokio masto renginys bus rengiamas kariniame dalinyje, Aviacijos bazėje, o taip pat ir dėl to, kad pirmą kartą šventė vyks kartu su tarptautiniu aviacijos šou „Plieno sparnai“.

 

Šventės rengėjai, Krašto apsaugos ministerija ir kariuomenė, kartu su šventės partneriais Šiaulių miesto, Šiaulių rajono ir Radviliškio rajono savivaldybėmis tikisi sulaukti daug šventės žiūrovų, todėl norėtų visus paraginti susiplanuoti pakankamai laiko atvykti į šventės vietą.

 

Šventė vyks atitvertoje teritorijoje Aviacijos bazėje, įėjimas į teritoriją – iš Aerouosto gatvės. Šventės karinio miestelio veikla, orlaivių alėja, saviveiklininkų pasirodymai prasidės nuo 10 val., pačios šventės atidarymas – 12 val. Šventė pasibaigs 21.30 koncertu. Šventė, kaip visuomet, yra nemokama.

 

Iš Šiaulių į šventę veš specialūs autobusai. Juose galios miesto nuolatiniai bilietai arba vienkartiniai talonėliai. Autobusas kursuos nuolat, jis stos viešojo transporto stotelėse pagal schemą:

 

Nuo 9.30 iki 14 val. autobusas nuo Autobusų stoties (iš viešojo transporto stotelės prieš Autobusų stotį) važiuos tokius maršrutu: Vytauto g., Draugystės pr., Vilniaus g., Radviliškio g., Aerouosto g. Juo taip pat bus galima grįžti atgal į Šiaulius.

 

Nuo 14 iki 20 val. nuo Autobusų stoties (iš viešojo transporto stotelės prieš Autobusų stotį) autobusas važiuos Draugystės pr., Vilniaus g., Radviliškio g., Aerouosto g. ir atgal.

 

Nuo 20 iki 23 val. autobusas iš renginio šiauliečius ir miesto svečius veš atgal į Šiaulius.

 

Vykstantys į šventę savo transportu automobilius galės statyti aikštelėje prie šventės vartų, palikti Aerouosto gatvėje, vėliau atvykę – Šiaulių industriniame parke. Eismą šventės prieigose reguliuos kelių policija.

 

Kad būtų patogiau stebėti parodomuosius skrydžius, šventės dalyviai kviečiami su savimi atsinešti išlankstomas kėdes ir pledus, o patiems mažiausiems šventės žiūrovams – ir klausos apsaugos priemones (ausų kištukus ar ausines). Maisto ir gaiviųjų gėrimų bus galima įsigyti šventės vietoje.

    

 

 Krašto apsaugos ministras

Arvydas Anušauskas 

  

       DARBOTVARKĖ

 

dronai, bepiločiai,

Informacija atnaujinta 2012.05.24
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas kam@kam.lt
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media