Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
30 2
6 8 9 10 11
12 14 18
21
26 29

 

 

Kariuomenės ir visuomenės šventė 2016

Kariuomenės ir visuomenės vienybės diena Vilniuje

 

Gegužės 14 d. rengiama Kariuomenės ir visuomenės vienybės diena Vilniuje prie Baltojo tilto su šūkiu „Ateik, sužinok ir išbandyk!“.

 

„Kariuomenė stipri, kai stipri pilietinė visuomenė. Ypač dėkoju jaunimui, kuris šiandien tęsia Lietuvos sukilimų dalyvių, nepriklausomybės kovų savanorių, pokario partizanų savanorystės tradicijas. Noriu palinkėti, kad Lietuvos laisvės gynėjų auka ir šiandieninis jaunimo savanorystės pavyzdys sutelktų, sutvirtintų kariuomenės ir visuomenės ryšį, nes tai yra galingiausias ginklas apsaugant savo laisvę ir Nepriklausomybę“, – pasitinkant vieną svarbiausių Lietuvos kariuomenės renginių – Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės dieną, kurios renginiai vyks šį savaitgalį sako krašto apsaugos ministras Juozas Olekas.

 

„Minėdami kariuomenės ir visuomenės vienybės dieną šiais metais dėmesį sutelkiame savanorystei. Pagerbdami Lietuvos laisvės gynėjų atminimą prisimename garbingą, savanoriškos kovos už laisvę pavyzdį ir siekiame, kad savanorystės principas būtų gyvas ir tvarus ir šiandien. Norime, kad tarnyba Lietuvos kariuomenėje būtų suvokiama, kaip savanoriškumu grįsta pareiga savo Tėvynei, kad kario priesaikos metu sakomi žodžiai: „ištikimai tarnauti Lietuvos Respublikai“, būtų principai, kuriais vadovaujasi ne tik kariai, bet ir visuomenė“, – sako Lietuvos kariuomenės vadas generolas leitenantas Jonas Vytautas Žukas.

 

Šventės vaizdo medžiaga

 

Šventė iš paukščio skrydžio

 

Šventės nuotraukos

 

Reklaminis vaizdo klipas 

 

Neries pakrantėje išsiskleis karinis miestelis, kuriame visos Lietuvos kariuomenės pajėgos pristatys moderniausią ginkluotę, techniką ir ekipuotę, papasakos apie savo kasdienybę ir iššūkius. Šventės dalyvių lauks įvairios karinės užduotys, susitikimai su įdomiais pašnekovais 15min.lt diskusijų klube.

 

Šventėje kartu dalyvaus ir pirmieji nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą baigiantys šauktiniai kariai, kurie mielai su šventės svečiais pasidalys savo tarnybos įspūdžiais. Į šventę atvyks ir Lietuvoje bendrose pratybose su mūsų kariais dalyvaujantys sąjungininkų kariai, savo veiklą pristatys Lietuvoje nuo praėjusių metų veikiantis NATO pajėgų integravimo vienetas.

 

Atėjusieji prie Baltojo tilto taip pat pamatys Jungtinę parodomąją karinę operaciją ir NATO oro policijos misiją vykdančių naikintuvų skrydį, Garbės sargybos kuopos pasirodymą.

 

Susirinkusieji galės stebėti XIII a. batalinę sceną – Saulės mūšio inscenizaciją. Senovės baltų kovų brolija „Vilkatlakai“ su draugais „Hospitalierių Ordinu“ iš Lietuvos ir „Rygos komtūrija“ iš Latvijos ne tik pademonstruos kaip viduramžiais vyko kovos, bet ir įrengtose XIII amžiaus palapinėse supažindins su Baltų ir Vakarų Europos riterių ir Kalavijuočių Ordino šarvuote ir ginkluote. Taip pat bus galima išgirsti įvairų pasakojimų apie kovas viduramžiais, Saulės mūšį. (parsisiųsti leidinį "Saulės mūšis")

 

Atėjusieji į šventę galės pakalbinti ne tik Vokietijos, Jungtinių Amerikos Valstijų, Liuksemburgo ar kitų NATO valstybių karius, bet ir apžiūrėti Vokietijos pėstininkų kovos mašinas „Boxer“ ir amerikiečių „Stryker“, taip pat vokiečių žvalgybinį automobilį „Phoenix“, kt.

 

Apie 15 val. šventės dalyvius naikintuvų „Fighting Falcon F-16“ skrydžiu pasveikins šiuo metu NATO oro policijos misiją Baltijos šalyse vykdantys Portugalijos karinių oro pajėgų kariai.

 

Taip pat Kariuomenės ir visuomenės dienos renginyje prie Baltojo tilto bus galima susipažinti su NATO Energetinio saugumo kompetencijos centro veikla ir projektais. Ekspertai iš aštuonių NATO valstybių ir šalių partnerių ne tik papasakos, bet ir pademonstruos vieną didžiausių centro projektų – neseniai Lietuvos kariuomenei perduotą hibridinės energijos generavimo sistemą.

 

Atėjusieji į šventę galės apžiūrėti ir pamatyti, kaip hibridinė energijos generavimo sistema, naudodama tradicinį kurą ir atsinaujinančius energijos šaltinius, elektros energija gali aprūpinti bataliono dydžio vienetą. Šventės metu šio generatoriaus pagaminta elektra bus naudojama karių įrangai, elektronikos prietaisams. Geriau suprasti, kaip veikia ši hibridinė sistema padės ekspertai iš Lietuvos kariuomenės Logistikos valdybos, Jungtinės Karalystės ir Vokietijos.

 

Logistikos specialistai pademonstruos vandens valymo įrenginį ROWPU, kurio pagalba bus galima pasivaišinti išvalytu Neries vandeniu.

 

Šventėje taip pat bus galima susipažinti ir nuo praėjusių metų rugsėjo mėn. Vilniuje veikiančiu NATO pajėgų integravimo vienetu (angl. – NFIU). Į šventėje susirinkusių svečių klausimus atsakys vadas pulkininkas Jakobas Søgårdas Larsenas (Jakob Søgård Larsen), pavaduotojas pulkininkas leitenantas Mindaugas Petkevičius ir dar iš 14 šalių kariai tarnaujantys šiame NATO štabe. Taigi bendrauti bus galima net 14 skirtingų kalbų.

 

Šventėje naujienų portalas 15min.lt organizuos diskusijas aktualiomis temomis, tokiomis kaip „Visuomenės dalyvavimas šalies gynyboje“, „Kariuomenės ir verslo (mokslo) santykis, bendradarbiavimo galimybės“, „Šauktiniai ir savanorystė“, „Ukraina. Ko mes galime pasimokyti?“.

Diskusijų forume dalyvaus žurnalistai Dovydas Pancerovas, Rita Miliūtė, Vytaras Radzevičius, Paulius Gritėnas, Skirmantas Malinauskas, Vidmantas Balkūnas, Paulius Ramanauskas ir daug kitų pašnekovų.

 

Šiais metais kaip niekad gausiai Kariuomenės ir visuomenės vienybės dieną Vilniuje prie Baltojo tilto dalyvauja savanoriai – Krašto apsaugos savanorių pajėgų (KASP) kariai. Visi norintys galės trumpam tapti kariais ir susipažinti su pagrindiniais kario įgūdžiais Krašto apsaugos savanorių pajėgų karių įrengtoje stovykloje: išmokti užimti šaudymo poziciją, perduoti informaciją ryšio priemonėmis, dalyvauti rikiuotės pratybose ar suteikti pirmąją medicinos pagalbą. Taip pat atėjusieji į KASP stovyklą prie Baltojo tilto galės susipažinti su pilna žygio amunicija, pėstininkų ginklais, pamatyti įrengtą apsaugos postą su kulkosvaidžiu. Savanorių pajėgų stovyklos svečius pasitiks kariai savanoriai, kurie papasakos ką veikia civiliniame gyvenime ir kaip pavyksta savo profesinį ir asmeninį gyvenimą derinti su tarnyba savanorių pajėgose. Pavyzdžiui, ką veikia kariuomenėje profesionalus gidas, fizikas, medkirtys, žurnalistas, projektų vadovas, direktorius ar slaugytoja.

KASP stovykloje taip pat veiks foto studija, kurioje galės įsiamžinti visi šventės dalyviai.

 

 

Lietuvos partizanų pagerbimo žygis

 

Gegužės 15 d. minint Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės dieną organizuojamas Lietuvos partizanų pagerbimo žygis Varėnos–Merkinės miškais ir naujo maršruto „Dainavos apygardos partizanų takais“ atidarymas. Keliolikos kilometrų ilgio takai driekiasi per vietoves, kuriose kovojo, buvo įsirengę bunkerius ir žuvo Dainavos apygardos Kazimieraičio rinktinės partizanai.

 

Žygio nuotraukos

Vaizdo klipas

 

Lietuvos partizanų pagerbimo žygyje kviečiami dalyvauti visi, pasiryžę įveikti 12 km atstumą. Žygio maršrutas

 

Kartu prisiminsime ir pagerbsime partizanus ir visus kovotojus, žuvusius už Lietuvos laisvę.

 

Ateik, sužinok ir išbandyk!

 


 

 PARTIZANŲ PAGERBIMO, KARIUOMENĖS IR VISUOMENĖS VIENYBĖS DIENOS

RENGINIŲ PROGRAMA

 

Gegužės 14 d., šeštadienis, Vilnius

 

10.00 val. Padėkos Šv. Mišios už Lietuvos partizanus ir Laisvės gynėjus Šv. Ignoto bažnyčioje.

11.00 val. Lietuvos kariuomenės orkestro atliekami kariniai maršai ir melodijos miesto Kudirkos aikštėje

12.00 val. Kariuomenės ir visuomenės vienybės šventės Vilniuje prie Baltojo tilto atidarymas, Lietuvos kariuomenės Garbės sargybos kuopos stilizuotos salvės ir Lietuvos kariuomenės orkestro programos

12.30-17.00 Lietuvos kariuomenės ir NATO vienetų ginkluotės, technikos, ekipuotės ir logistikos ekspozicijos, šauktinių ir savanorių tarnybos pristatymai, karinės užduotys ir estafetės, Lietuvos šaulių sąjungos ir kitų nevyriausybinių organizacijų ekspozicijos, istorinių įvykių (XIII a. baltų kovų ir XX a. pokario rezistencinių kovų) rekonstrukcijos

13.30 val. Saulės mūšio (1236 m.) inscenizacija

14.30 val. Lietuvos kariuomenės parašiutininkų pasirodymas

15.00 val. NATO oro policiją Baltijos šalyse vykdančių Portugalijos karinių oro pajėgų naikintuvų „Fighting Falcon F-16“ sveikinimo skrydis

15.00 val. Jungtinė Lietuvos kariuomenės parodomoji karinė operacija

15.30 val. Krašto apsaugos savanorių pajėgų bigbendo koncertas

 

15 min.lt forumo/diskusijų scena

12.30 val. Visuomenės dalyvavimas šalies gynyboje. Diskusiją veda žurnalistas Dovydas Pancerovas. Diskusijos svečiai žurnalistai, Lietuvos šaulių sąjungos nariai Rita Miliūtė ir Vytaras Radzevičius.

13.00 val. Kariuomenės ir verslo (mokslo) bendradarbiavimo galimybės. Diskusiją veda žurnalistas Skirmantas Malinauskas. Diskusijos svečiai bendrovės "Brolis semiconductors" generalinis direktorius Dominykas Vizbaras ir bendrovės "Arginta Engineering" verslo plėtros direktorius, Lietuvos inžinierinės pramonės asociacijos prezidiumo narys Tomas Jaskelevičius.

14.00 val. Savanorystės svarba šalies saugumui. Diskusiją veda žurnalistas Paulius Gritėnas. Diskusijos svečiai Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono karys, vyr.eil. Arūnas Valinskas ir Izraelio karinių pajėgų rezervo karys Daniel Lupshitz.

14.15 val. Ko Lietuva gali pasimokyti iš karo Ukrainoje?" Diskusiją veda žurnalistas Paulius Ramanauskas. Diskusijos svečiai 15min tyrimų skyriaus žurnalistai Dovydas Pancerovas ir Vidmantas Balkūnas.

 

17.00 val. šventės prie Baltojo tilto pabaiga

 

 

Gegužės 14 d., šeštadienis, Klaipėda

 

Klaipėdos kruizinių ir karo laivų terminalas

12.00-16.00 val. Kariuomenės ir visuomenės dienai skirti renginiai: karinių laivų lankymas (Lietuva, Latvija, Estija, Prancūzija). Ginkluotės, technikos ir įrangos ekspozicija;

11.30 val. Karinių oro pajėgų sraigtasparnio nusileidimas Kruizinių ir karo laivų terminalo aikštėje;

12.00 val. Lietuvos Respublikos vėliavos pakėlimo ceremonija;

12.00-12.30 val. Karinių jūrų pajėgų Jaunesniųjų karininkų vadų mokymų klausytojų kario ir karininko priesaikos ceremonija;

12.30-13.00 val. Karinių jūrų pajėgų orkestro muzikinis pasirodymas;

13.00 - 13.30 val. Lietuvos Šaulių sąjungos narių priesaikos ceremonija;

13.30 - 14.00 val. Karinių jūrų pajėgų orkestro muzikinis pasirodymas;

16.00 val. Karinių oro pajėgų sraigtasparnio pakilimas iš Kruizinių ir karo laivų terminalo aikštės.

 

Centrinis Klaipėdos terminalas (Baltijos pr. 40, Klaipėda)

12.00-16.00 val. atviri visuomenei NATO nuolatinės parengties priešmininio junginio (Vokietijos, Norvegijos, Belgijos, Nyderlandų, Jungtinės karalystės, Danijos) laivai (įėjimas iš naujosios AB „Smiltynės perkėla" pusės, Varnėnų g.)

Papildoma informacija dėl karinių laivų lankymo gegužės 15 d.:

11.00-15.00 val. taip pat bus atviri visuomenei Klaipėdos Kruizinių ir karo laivų terminale (7 laivai) ir Centriniame Klaipėdos terminale (9 laivai) stovintys kariniai laivai iš 10 valstybių.

Įėjimas į Centrinį Klaipėdos terminalą iš naujosios AB „Smiltynės perkėla" pusės (Varnėnų g.).

 

 

Gegužės 15 d., sekmadienis, Varėna, Varėnos -Merkinės miškas

 

10.00 -13.00 val. Lietuvos patizanų pagerbimo žygis (12 km.)

 

Norinčius vykti į žygį kviečiame 9:30 atvykti į Varėnos geležinkelio stoties aikštelę (Savanorių g. 3A), kurioje lauks autobusai, vežantys į žygio pradžią. Po žygio ir partizanų pagerbimo renginio visi bus parvežti atgal į Varėnos geležinkelio stoties aikštelę. Žygeiviai, atvyksiantys savo transportu, gali važiuoti tiesiai į starto vietą ir ten palikti automobilius (žr. žemėlapyje). Bus sudaryta galimybė iš finišo vietos žygeivius parvežti atgal iki automobilių.

 

• Pradžia ties Kazimieraičio rinktinės Didžiojo Lietuvos kunigaikščio Vytauto tėvūnijos 1948 metų vadaviete. Varėnos – Rudnios kelias, ties Palkabaliu;

• Žygio pabaiga prie Kazimieraičio rinktinės Didžiojo Lietuvos kunigaikščio Vytauto tėvūnijos 1949 metų vadavietės (Nemuno būrio bunkeris);

 

11.00 val. Šv. Mišios už Lietuvos partizanus Varėnos Šv. arkangelo Mykolo bažnyčioje

 

Po Šv. Mišių visų norinčių vykti į Partizanų pagerbimo renginį prie Varėnos geležinkelio stoties aikštelės (Savanoriu g. 3A) lauks autobusai. Po renginio visi bus parvežti atgal.

 

13.00 val. Partizanų pagerbimo ir maršruto „Dainavos apygardos partizanų takais“ atidarymo ceremonija Dainavos apygardoje, Kazimieraičio rinktinės Didžiojo Lietuvos kunigaikščio Vytauto tėvūnijos vadavietėje.

• Kareiviškos vaišės, arbata ir smagios melodijos pėsčiųjų žygio pabaigos vietoje

 

Gegužės 15 d., sekmadienis, Vilnius

 

12.00 Valstybės ir ES vėliavų keitimo ceremonija prie Lietuvos Respublikos prezidentūros, Simono Daukanto aikštėje ir gėlių padėjimas prie partizanų generolo Jono Žemaičio – Vytauto paminklo aikštėje prie Krašto apsaugos ministerijos

 

Gegužės 15 d., sekmadienis, Minaičiai, Radviliškio r.

 

12.00 Partizanų pagerbimo ceremonija Lietuvos laisvės kovos sąjūdžio memoriale Minaičiuose

• Radviliškio rajono moksleivių ir jaunimo rengiama akcija ir programa

• Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų orkestro koncertas visuomenei

 

 

Šventėje Lietuvos kariuomenės Sausumos pajėgas atstovaus Mechanizuotosios pėstininkų brigados „Geležinis Vilkas“ daliniai, Juozo Vitkaus karo inžinerijos bataliono specialistai, Krašto apsaugos savanorių pajėgos. Kariai demonstruos visą pėstininko ginkluotę nuo pistoleto iki prieštankinio raketinio komplekso „Javelin“, kovos mašinas HMMWV (Hummer) ir M113, švarinimo nuo cheminio ginklo įrangą, išminavimo įrangą. Sausumos pajėgų kariai su Specialiųjų operacijų pajėgomis pademonstruos kovinę operaciją, kurios metu žiūrovai išvys manevruojančius net sraigtasparnius.

Sausumos pajėgoms priklausantį Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo batalioną atstovaus Garbės sargybos kuopa, kuri ir paskelbs šventės pradžią šautuvų salvėmis ir garsiąją „defile“ programa, o Lietuvos kariuomenės orkestras dar prieš oficialią šventės pradžią (11-11.30 val.) džiugins miestiečius maršais Vinco Kudirko aikštėje ir vėliau žygiuos prie Baltojo tilto Vilniaus, Upės gatvėmis, Žaliuoju tiltu.

 

Specialiųjų operacijų pajėgos visuomenei atskleis ir savo turimą įrangą, visi norintieji galės apžiūrėti „specukų“ visureigį, modernų keturratį „Arctic Cat“ ir motociklą.

 

Šventės svečiai galės susipažinti su Lietuvos karinių oro pajėgų naujausiu sraigtasparniu Dauphin, apžiūrėti pilotų aprangą ir gelbėjimosi įrangą, katapultos sėdynę, o Oro gynybos batalionas supažindins su priešlėktuvine sistema RBS 70 ir radarais.

 

Lietuvos kariuomenės Logistikos pajėgos – Daktaro Jono Basanavičiaus karo medicinos tarnybos, Lietuvos didžiojo kunigaikščio Vytenio bendrosios paramos logistikos bataliono, Depų tarnybos, Materialinių resursų departamento kariai supažindins su medicininės pagalbos stotimi; medicininiu evakuaciniu automobiliu. Taip pat bus galima pamatyti galingus logistinius sunkvežimius SISU, galinčius gabenti net šarvuočius. Logistikos specialistai pademonstruos vandens valymo įrenginį ROWPU, kurio pagalba bus galima pasivaišinti išvalytu Neries vandeniu. Kartu bus galima apžiūrėti planuojamus įsigyti pistoletus, pistoletus – kulkosvaidžius, automatinius šautuvus ir vidutinius kulkosvaidžius.

 

Mokymo pajėgas atstovaus Lietuvos kariuomenės mokyklos, Lietuvos didžiojo etmono Jonušo Radvilos mokomojo pulko, Generolo Adolfo Ramanausko kovinio rengimo centro kariai. Mokomasis pulkas – tai tarsi pagrindiniai vartai pro kuriuos įėjęs jaunuolis tampa tikru kariu. Pulko seržantai-instruktoriai norinčiuosius šventės dalyvius galės pamokyti dalykų, kuriuos turi įsisavinti kiekvienas karys per bazinį kario kursą: nuo rikiuotės iki taktikos elementų. Visi norintieji galės susipažinti su lazerine mūšio imitavimo sistema „Miles“, kuri naudojama pratybose tam, kad būtų aišku, kada karys yra „nukautas“.

 

Generolo Jono žemaičio Lietuvos karo akademija pristatys karininko profesiją, o sausumos, jūrų ir oro pajėgų kariūnai – visą ketverių metų kelią, kurį reikia nueiti norint užsitarnauti leitenanto laipsnį. Atėję į renginį bus kviečiami mesti iššūkį kariūnui, taip pat bus galima netgi užsirašyti į Lietuvos karo akademijos atranką ir iškart sužinoti dieną, kada reikės atvykti laikyti profesinio tinkamumo testų.

 

Atėjusieji į šventę galės pakalbinti sąjungininkų karius: Vokietijos, Jungtinių Amerikos Valstijų, Liuksemburgo ir kitų NATO valstybių, kartu apžiūrėti Vokietijos pėstininkų kovos mašinas „Boxer“ ir amerikiečių „Stryker“, žvalgybinį automobilį „Phoenix“, kt. Apie 15 val. šventės dalyvius naikintuvų „Fighting Falcon F-16“ skrydžiu pasveikins šiuo metu NATO oro policijos misiją Baltijos šalyse vykdantys Portugalijos karinių oro pajėgų kariai.

 

Taip pat renginyje prie Baltojo tilto atėjusieji į šventę galės susipažinti su NATO Energetinio saugumo kompetencijos centro veikla ir projektais. Ekspertai iš aštuonių NATO valstybių ir šalių partnerių ne tik papasakos, bet ir pademonstruos vieną didžiausių centro projektų – neseniai Lietuvos kariuomenei perduotą hibridinės energijos generavimo sistemą. Ši sistema naudodama tradicinį kurą ir atsinaujinančius energijos šaltinius, elektros energija gali aprūpinti bataliono dydžio vienetą. Šventės metu hibridinės energijos generavimo sistemos gauta elektra bus naudojama karių įrangai, elektronikos prietaisams ir pan. Geriau suprasti, kaip veikia ši hibridinė sistema padės ekspertai iš Lietuvos kariuomenės Logistikos valdybos, Jungtinės Karalystės ir Vokietijos.

 

Šventėje taip pat bus galima susipažinti ir nuo praėjusių metų rugsėjo mėn. Vilniuje veikiančiu NATO pajėgų integravimo vienetu (angl. – NFIU). Į šventėje susirinkusių svečių klausimus atsakys vieneto vadas pulkininkas Jakobas Søgårdas Larsenas (Jakob Søgård Larsen), pavaduotojas pulkininkas leitenantas Mindaugas Petkevičius ir dar iš 14 šalių atvykę kariai, tarnaujantys šiame NATO štabe. Taigi bendrauti bus galima net 14 skirtingų kalbų.

 

Diskusijų forumas – naujovė šioje šventėje. Šį projektą įgyvendinti ėmėsi portalas 15min.lt. Forumo scenoje vyks keturios diskusijos aktualiomis kariuomenės ir visuomenės ryšio temomis: „Visuomenės dalyvavimas šalies gynyboje“, „Kariuomenės ir verslo (mokslo) santykis, bendradarbiavimo galimybės“, „Savanorystės svarba šalies saugumui“, „Ukraina. Ko mes galime pasimokyti?“. Forume dalyvaus žurnalistai Dovydas Pancerovas, Rita Miliūtė, Vytaras Radzevičius, Paulius Gritėnas, Skirmantas Malinauskas, Vidmantas Balkūnas, Paulius Ramanauskas ir daug kitų pašnekovų.

 

Šventėje prie Baltojo tilto susirinkusieji galės stebėti XIII a. batalinę sceną – Saulės mūšio inscenizaciją. Senovės baltų kovų brolija „Vilkatlakai“ su draugais „Hospitalierių Ordinu“ iš Lietuvos ir „Rygos komtūrija“ iš Latvijos ne tik pademonstruos kaip viduramžiais vyko kovos, bet ir įrengtose XIII amžiaus palapinėse supažindins su Baltų ir Vakarų Europos riterių ir Kalavijuočių Ordino šarvuote ir ginkluote. Šiemet Lietuva mini 780-ąsias Saulės mūšio metines.

 

Su Lietuvos istorijos laikotarpiu „Karas po karo“ (nuo 1944 m.) supažindins įrengtas partizanų bunkeris. Visi galės apžiūrėti, kaip ir kokiomis sąlygomis gyveno mūsų laisvės kovotojai.

 

Apribojimai: gegužės 14 d. nuo 6 valandos ryto bus uždaryta Upės gatvė nuo Forum Palace iki Baltojo tilto.

 

Ateik, sužinok ir išbandyk!

 
Informacija atnaujinta 2016.05.25
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas kam@kam.lt
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media