Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
2 4 5 7
8 9 10 11 13
17 20 21
22 25 26 28
29 30 3 5

 

 

Žinių archyvas (2016 - 09)

Lietuvos ir Vokietijos gynybos ministrai aptarė Vokietijos vadovaujamos bataliono kovinės grupės dislokavimą Lietuvoje
2016.09.08
img

Rugsėjo 8 d. krašto apsaugos ministras Juozas Olekas susitikęs su į Lietuvą atvykusia Vokietijos gynybos ministre Ursula von der Leyen (Ursula von der Leyen) aptarė tolimesnius praktinio karinio bendradarbiavimo planus atvykstant į Lietuvą Vokietijos vadovaujamai tarptautinei bataliono kovinei grupei bei naudojant iš Vokietijos įsigytą karinę ginkluotę.

null
Krašto apsaugos ministras J. Olekas susitiks su Viešųjų pirkimų tarnybos vadove
2016.09.06
img

Krašto apsaugos ministras Juozas Olekas šiandien, rugsėjo 6 d., su Viešųjų pirkimų vadove Diana Vilyte aptars tolesnį bendradarbiavimą viešųjų pirkimų srityje.

null
Lietuvos karo akademijos ir kariuomenės atsovai dalyvauja taptautiniame mokslo renginyje
2016.09.06
img

Rugsėjo 5 d. prasidėjo Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos kartu su Romos Tre universitetu, Mykolo Romerio ir Vilniaus Gedimino technikos universitetais, Verslumo ir darnos centru organizuojama tarptautinė vasaros mokykla ir konferencija, skirta energijos, klasterių, socialinių inovacijų ir darnios plėtros tematikai.

null
Krašto apsaugos ministras su VPT vadove aptarė tolesnį bendradarbiavimo viešųjų pirkimų srityje
2016.09.06
img

Rugsėjo 6 d. krašto apsaugos ministras Juozas Olekas susitikęs su Viešųjų pirkimų tarnybos (VPT) direktore Diana Vilyte aptarė Krašto apsaugos ministerijos ir VPT tolimesnį bendradarbiavimą teikiant metodinę ir ekspertinę pagalbą planuojant, organizuojant ir vykdant viešuosius pirkimus bei kontroliuojant skaidrų lėšų panaudojimą krašto apsaugos sistemoje.

null
Krašto apsaugos viceministras M. Velička dalyvaus Ekonomikos forume Lenkijoje
2016.09.06
img

Rugsėjo 7–8 d. krašto apsaugos viceministras Marijus Velička dalyvaus Ekonomikos forume Krynicoje (Lenkija), kuriame skaitys pranešimą apie Baltijos jūros regiono valstybių svarbą transatlantinio saugumo srityje.

null
Kariuomenės Logistikos valdybos Materialinių resursų departamentas grąžina UAB „Nota Bene“ įsigytas lauko virtuvės atsargines dalis ir agregatus, reikalauja sugrąžinti lėšas
2016.09.05

Rugsėjo 5 d. Lietuvos kariuomenės Logistikos valdybos Materialinių resursų departamentas (LK MRD) kreipėsi raštu į UAB „Nota bene“ informuodamas, kad laiko negaliojančia 2014 m. spalio 1 d. šalių sudarytą preliminariąją sutartį dėl lauko virtuvių atsarginių dalių ir agregatų įsigijimo, kurios vertė – apie 1,6 mln. eurų.

null
Reagavimo į orlaivius prie Baltijos valstybių sienų duomenys. 2016 08 29 - rugsėjo 4 d.
2016.09.05
img

Rugpjūčio 29- rugsėjo 4 d. NATO oro policijos funkcijas Baltijos šalyse vykdantys naikintuvai penkis kartus kilo atpažinti ir lydėti tarptautinėje oro erdvėje virš Baltijos jūros skridusių Rusijos Federacijos karinių orlaivių.

 

null
Krašto apsaugos ministras kviečia Valstybės kontrolierių ir VPT vadovę aptarti tolimesnio bendradarbiavimo
2016.09.02
img

Rugsėjo 2 d. Krašto apsaugos ministras Juozas Olekas, reaguodamas į viešai po susitikimo LR Prezidentūroje išsakytus siūlymus teikti Krašto apsaugos ministerijai metodinę ir ekspertinę pagalbą planuojant, organizuojant ir vykdant viešuosius pirkimus bei kontroliuojant skaidrų lėšų panaudojimą, pakvietė į susitikimą Valstybės kontrolierių Arūną Dulkį ir Viešųjų pirkimų tarnybos direktorę Dianą Vilytę.

 

null
Lietuvos kariuomenė ketina sudėti taškus lauko virtuvės įrangos pirkime
2016.09.02

Rugsėjo 2 d. Lietuvos kariuomenės vadovybė, atsižvelgdama į 2016 m. rugpjūčio 31 d. gautą Viešųjų pirkimų tarnybos raštą, imasi ryžtingų veiksmų, susijusių su lauko virtuvės įrangos pirkimu iš UAB „Nota bene“.

 

Minėtame Viešųjų pirkimų tarnybos rašte reikalaujama nutraukti niekine pripažintiną 2014 m. spalio 1 d. su UAB „Nota Bene“ sudarytą preliminariąją sutartį dėl lauko virtuvių atsarginių dalių ir agregatų įsigijimo. Nepaisant to, Lietuvos kariuomenės vadas generolas leitenantas Jonas Vytautas Žukas ketina imtis ir daugiau veiksmų.

null
Ministras susitiko su Vokietijos parlamento gynybos komiteto pirmininko pavaduotoju
2016.09.02
img

Rugsėjo 2 d. krašto apsaugos ministras Juozas Olekas susitiko su Vokietijos Federacinės Respublikos Bundestago Gynybos komiteto pirmininko pavaduotoju Karlu A. Lamersu (Karl A. Lamers). Susitikime kalbėta apie situaciją Baltijos regione, Ukrainoje, aptartos galimybės, kurios prisidėtų prie saugumo stiprinimo. Ministras ir svečias pasidžiaugė itin aktyvėjančiu Lietuvos ir Vokietijos bendradarbiavimu gynybos srityje, naujausiais Lietuvos kariuomenės ginkluotės įsigijimais, kurie ypač sustiprins esamus Lietuvos kariuomenės pajėgumus.

null
 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas kam@kam.lt
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media