Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
28 29 2
4 5 10
11 12 15
18 20 23 24
25 27 29 30
2 4 5 7

 

 

Tarptautinių anglų kalbos kursų klausytojams įteikti pažymėjimai

2012.12.21
image

Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje baigėsi 4 mėnesius trukę tarptautiniai antro lygio anglų kalbos kursai, kuriuose pagal dvišales Lietuvos ir užsienio valstybių sutartis mokėsi karininkai iš Armėnijos, Azerbaidžano, Bosnijos ir Hercegovinos, Gruzijos, Moldovos, Juodkalnijos ir Ukrainos. Gruodžio 20 d. šių kursų klausytojams Akademijos viršininkas plk. Eugenijus Vosylius įteikė kursų baigimo pažymėjimus.

 

Šventėje anglų kalbos kursų klausytojus taip pat sveikino Karo mokslų instituto direktorius dr. Gintautas Surgailis.

Užsienio šalių karininkus testavo Lietuvos kariuomenės Mokymo ir doktrinų valdybos testuotojos. Galima pasidžiaugti, kad visų karininkų žinios įvertintos puikiai – visiems suteiktas antras anglų kalbos mokėjimo lygis.

Anglų kalbos kursai užsienio valstybių karininkams Akademijoje organizuojami nuo 2004 m. ir juos jau yra baigę 170 klausytojų.

 

Kursų tikslas – padėti užsienio šalių karininkams patobulinti turimas bazinio lygio žinias iš visų keturių kalbinės veiklos rūšių: klausymo, kalbėjimo, skaitymo ir rašymo ir pasiekti antrą lygį, supažindinti su Lietuvos kultūra, tradicijomis, padėti aklimatizuotis svečioje šalyje.

 

Anglų kalbos kursų metu klausytojai aprūpinami visa reikalinga literatūra ir kita mokomąja medžiaga, daug laiko skiriama savarankiškam klausymui, atliekamos užduotys kompiuterių laboratorijoje ir namuose. Kursus veda didelę patirtį turintys anglų kalbos dėstytojai, kurie padeda kiekvienam klausytojui įveikti sunkiausias anglų kalbos mokymosi problemas.

 

Savaitgaliais klausytojams organizuojamos pažintinės kultūrinės ekskursijos ne tik Vilniuje bet visoje Lietuvoje.

Nuotraukos K. Dijoko

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodassecimg

 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas kam@kam.lt
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media