Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
2 4 5 7
8 9 10 11 13
17 20 21
22 25 26 28
29 30 3 5

 

 

Mokinių konkurso „Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę” pirmasis etapas – Vytenio batalione Marijampolėje

2009.03.31
image

Kovo 31 d. Lietuvos didžiojo kunigaikščio Vytenio bendrosios paramos logistikos batalione Marijampolėje vyko mokinių konkurso „Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę” pirmasis etapas. Renginį organizavo Krašto apsaugos savanorių pajėgų Dainavos apygardos I-oji rinktinė kartu su Vytenio bendrosios paramos logistikos batalionu.

 

Konkurse dalyvauti paraiškas pateikė 40 moksleivių iš Marijampolės ir Kalvarijos savivaldybių mokymo įstaigų.

 

Konkurse iš Marijampolės savivaldybės mokyklų moksleivių labiausiai pasižymėjo daugiausiai tašų surinkęs ir pirmąją vietą laimėjęs Marijampolės savivaldybės Jono Totoraičio vidurinės mokyklos moksleivis Vytautas Jakštys. Vaikinas savo ateitį sieja su Lietuvos kariuomene, nori tapti kariu – savanoriu ir jau yra baigęs bazinį kario – savanorio kursą. Išlaikęs egzaminus jis žada toliau tęsti kursus Lietuvos kariuomenėje.

 

II ir III vietas iš Marijampolės savivaldybės mokyklų laimėjo Sūduvos vidurinės mokyklos moksleiviai Martynas Barkauskas ir Erlandas Paulėkas.

 

 

Kalvarijos savivaldybės mokymo įstaigoms konkurse atstovavo Kalvarijos gimnazija. I vietą konkurse laimėjo Kalvarijos gimnazistas Andrius Baliulis, o II ir III vietas pasidalijo gimnazistės Rima Zubrytė ir Neringa Brisotaitė.

 

Mokinių konkurso „Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę” prizus nugalėtojams įsteigė Vytenio bendrosios paramos logistikos batalionas ir Krašto apsaugos savanorių pajėgų Dainavos apygardos I-oji rinktinė. Nugalėtojams prizus įteikė ir už aktyvų dalyvavimą konkurse padėkojo Vytenio bendrosios paramos logistikos bataliono vadas pulkininkas leitenantas Petras Montvila.

Po nugalėtojų apdovanojimo visi konkurso dalyviai buvo pavaišinti kareiviška koše ir arbata.

Rita Ivoškevičienė, Vytenio batalionas

Vytenio bataliono nuotr.

Prizus įteikia Vytenio bataliono vadas plk. ltn. P. Montvila Bataliono kuopų klasėse moksleiviai atsakinėjo į konkurso klausimus  

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodassecimg

 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas kam@kam.lt
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media