Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
2 4 5 7
8 9 10 11 13
17 20 21
22 25 26 28
29 30 3 5

 

 

Krašto apsaugos ministras vieši Prancūzijos gnybos ministerijoje

2004.04.29

Balandžio 28 d. Paryžiuje krašto apsaugos ministras Linas Linkevičius susitiko su   Prancūzijos Gynybos ministre Michele Alliot-Marie.

 

M.Alliot-Marie  pasveikino Lietuvą su naryste NATO ir taip pat su artėjančia naryste Europos Sąjungoje. Ministrė pažymėjo, kad Aljanso plėtra bei vieningos Europos kūrimo projektas yra glaudžiai susiję procesai. NATO – tai efektyvi, euroatlantinė organizacija, pasirengusi efektyviai reaguoti į šiuolaikinius iššūkius saugumui pasaulyje, tokius, kaip tarptautinis terorizmas bei masinio naikinimo ginklų platinimas. Prancūzijos gynybos ministrė paĖ›ymėjo, kad Europos šalių  pajėgos vis aktyviau dalyvauja stabilizuojant padėtį konfliktiniuose regionuose Europoje ir už jos ribų.

 

Ministras L.Linkevičius padėkojo Prancūzijai už pagalbą, kuriant ir plėtojant Lietuvos gynybinius pajėgumus bei paramą kelyje į NATO. Pasak krašto apsaugos ministro, yra būtinas ryšys tarp Aljanso ir Europos gynybos politikos, nes kovoje su naujomis grėsmėmis negalima skaidyti jėgų.

 

Krašto apsaugos ministras L. Linkevičius patikino, kad  Lietuva toliau plėtos savo gynybinius pajėgumus, dalyvaus NATO vykdomose misijose ir, kaip ES narė, dalyvaus Europos gynybos politikos procesuose.

 

Balandžio 28 d. Prancūzijos gynybos ministerija ir septynių naujų NATO valstybių ambasados surengė priėmimą. Jame dalyvavo Lietuvos, Estijos, Bulgarijos, Rumunijos bei Slovėnijos ministrai bei Latvijos ir Slovakijos gynybos ministerijų atstovai, parlamentarai, aukšti    Prancūzijos užsienio reikalų ministerijos pareigūnai, diplomatinis korpusas, žiniasklaidos atstovai.

 

Priėmime sveikinimo kalbą NATO plėtros proga pasakė Prancūzijos gynybos ministrė M.Alliot-Marie.

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodassecimg

 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas kam@kam.lt
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media